BT Sport: Sędziowie przyznali się do błędu w sprawie Lo Celso
Dodano: 23.02.2020 11:23 / Ostatnia aktualizacja: 23.02.2020 11:23Funkcjonowanie systemu VAR ostatnimi czasy przeradza się w farsę. Czarę goryczy przelał fakt, że arbitrowie obsługujący monitory w wozie przyznali się do popełnienia błędu jakim było nie pokazanie czerwonej kartki dla Giovanniego Lo Celso.
Argentyński zawodnik cudem uniknął najsurowszej kary na boisku po tym, jak dokonał brutalnego faulu na Césarze Azpilicuecie w trakcie drugiej części gry. Już po pierwszej powtórce zdecydowana większość ludzi piłkarskiego świata była przekonana, że Michael Olivier przedwcześnie odeśle zawodnika Tottenhamu do szatni.
Ludzie z ośrodka VAR w Stockley Park przekazali sygnał do sędziego głównego o tym, że takie przewinienie nie zasługiwało na odesłanie Lo Celso z boiska. Po około 20 minutach od kontrowersyjnego zdarzenia okazało się zaś, że arbitrowie nadzorujący mecz z centrum VAR przyznali się do błędu. Klamka jednak już dawno zapadła i na systemie weryfikacji sędziowskiej pozostała kolejna gruba rysa.
- Źródło: BT Sport / @mrjakehumphrey
Najnowsze artykuły
Głosowanie na najlepszego zawodnika stycznia!
04.02.2026 22:39
OFICJALNIE: Mathis Eboué podpisał z Chelsea pierwszy profesjonalny kontrakt
04.02.2026 19:25
Andrey Santos: Jesteśmy rozczarowani, ponieważ naszym celem był awans do finału
04.02.2026 15:58
Chalobah: Nie możemy pozwolić, by ta porażka wpłynęła na nas w zły sposób
04.02.2026 10:31
Skrót: Arsenal FC 1:0 Chelsea FC
04.02.2026 07:54
Składy: Arsenal FC vs. Chelsea FC
03.02.2026 19:46
OFICJALNIE: Dujuan Richards wypożyczony do Leicester City
03.02.2026 19:14
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.
No to Federacja powinna Go ( zawodnika) ukarać oraz odsunąć tych arbitrów od stolika i murawy. Tego za mecz Manju też.
Sędziowie nie tylko "przekazali sygnał do sędziego głównego o tym, że takie przewinienie nie zasługiwało na odesłanie Lo Celso z boiska", ale chyba w ogóle nie dopatrzyli się faulu. Chciałbym tam z nimi wtedy być i posłuchać jak argumentują swoją decyzję.
Co z tego że się przyznali do błędu,jak już jest po meczu i nic tego nie zmieni na Chelsea korzyść.