Marcos Alonso odpowiada na pytania fanów

Autor: Dawid Mozol Dodano: 04.09.2018 15:19 / Ostatnia aktualizacja: 04.09.2018 16:20

Marcos Alonso odpowiedział na niektóre pytania fanów, które mogli oni zadawać za pośrednictwem oficjalnej aplikacji Chelsea, The 5th Stand.

 

– Jaki jest Twój ulubiony gol, którego kiedykolwiek zdobyłeś?

– Myślę, że jest to bramka z rzutu wolnego w meczu przeciwko Tottenhamowi, w zeszłym sezonie. Wcześniej nie miałem dobrych wspomnień związanych z Wembley, ale po tej bramce to się zmieniło. Zyskałem dużo pewności siebie.

 

– Co najbardziej Cię motywuje, jako piłkarza?

– Kiedy byłem dzieckiem, marzyłem o tym, by zostać zawodowym piłkarzem. Teraz motywuje mnie to, by stać się najlepszym zawodnikiem na swojej pozycji. Kiedy dołączyłem do Chelsea, pomyślałem, że to znakomita okazja by zostać czołowym lewym obrońcą. Muszę ciężko pracować, by to osiągnąć. 

 

– Marcos, który piłkarz grający na tej samej pozycji co Ty, był Twoją inspiracją?

– Kiedy byłem młodszy, częściej grałem na skrzydle, dlatego lubiłem sposób w jaki grał Ryan Giggs. Myślę, że jest on nie tylko legendą Premier League, ale także legendą światowej piłki. Jest on jednym z najlepszych w historii.

 

– Jaka atmosfera panuje w szatni Chelsea, odkąd do klubu przyszedł Maurizio Sarri?

–  Atmosfera zawsze była dobra, odkąd przybyłem do drużyny. Zawsze jest fajnie, kiedy wygrywasz mecze i to aktualnie robimy. Musimy cieszyć się chwilą, ale także cały czas skupiać na ciężkiej pracy i rozwoju.

 

– Marcos, gdybyś nie był piłkarzem, kim byś został?

– Nie widzę siebie pracującego w biurze. Kiedyś uprawiałem inne sporty, dość dobrze grałem w golfa, dlatego może spróbowałbym czegoś w tym kierunku.

Źródło: Chelsea FC

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close