Agent: Rozmawiałem z Mariną Granowskają. Bacznie przygląda się sytuacji Bogi

Autor: Piotr Różalski Dodano: 12.02.2020 14:22 / Ostatnia aktualizacja: 12.02.2020 14:22

Jeremie Boga daje się poznać do tej pory jako jedna ze wschodzących gwiazd włoskiej Serie A, choć trochę czasu minęło, zanim wychowanek Chelsea ustatkował się w Sassuolo.

Dwa lata temu dyrektor sportowy "Le Neroverdich", Giovanni Carnevali, mocno ubiegał się o skrzydłowego. Sassuolo skutecznie przekonało go do przeprowadzki na Mapei Stadium.

W ekskluzywnym wywiadzie dla portalu GianlucaDiMarzio.com, brat Jeremiego, Daniel, naświetlił całą sytuację 23-latka, opowiadając o kulisach transferowych, przyszłości oraz o rozwoju sportowym gracza sprzedanego z "The Blues" za trzy miliony euro.

– Edo Crnjar, który jest agentem De Zerbiego (trenera Sassuolo), zadzwonił do mnie i oznajmił, że ze swoim stylem gry Jeremie perfekcyjnie wkomponowałby się w Sassuolo. Później przedstawił mi nawet nagrania wideo, zawarte w nich były koncepcje menadżera. Natychmiast dałem się przekonać do jego pomysłów, później spotkaliśmy się we wspólnym gronie wraz z Carnevalim i udało się nam znaleźć wspólne porozumienie – zdradził Daniel Boga.

– W grudniu spotkałem się z Mariną Granowskają, która bacznie obserwuje poczynania Jeremiego w tym sezonie. Nie było jeszcze żadnych konkretnych propozycji, ale jest mocne zainteresowanie z jej strony. Także Barcelona chciała, abym udzielił więcej konkretnych informacji na jego temat.

– Rozmawiałem także z wieloma innymi klubami. Napoli? Także widać u nich chęci, jednak większość zgłaszających się pochodzi z Francji i Anglii. Sam jestem bardzo dumny z rozwoju Jeremiego. Dla wielu to spore zaskoczenie, że tak się rozwinął, ale nie dla mnie. W przyszłości zagra w wielkim klubie.

Jak potwierdza autor artykułu, Chelsea może aktywować klauzulę odkupu Bogi do końca tego sezonu.

Źródło: Gianluca Di Marzio

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

marek
komentarzy: 142
12.02.2020 20:30

Jeremie Boga - Sassuolo - Chelsea ? NIE.

yarexq V2
komentarzy: 694
12.02.2020 22:38

I co ma wynikać z tego że Sassuolo (jeśli dobrze zrozumiałem twój komentarz)? Gra dobry sezon w Serie A w dodatku jest do wyciągnięcia za koszyk jabłek więc tym bardziej nie rozumiem co jest w tym złego.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close