Mount: Zaufanie do młodzieży było od samego początku

Autor: Bartosz Kąkolewski Dodano: 06.02.2020 17:19 / Ostatnia aktualizacja: 06.02.2020 17:19

Mason Mount wyznał, że na początku tego sezonu młodzież została obdarzona wielkim zaufaniem. Młody Anglik zaznacza, że on jak i pozostali zawodnicy nie skupiają się na transferach przeprowadzanych przez klub.

 

– Myślę, że zaufanie do młodzieży było od samego początku duże. Z zakazem transferowym na dwa okienka myśleliśmy, że to będą okienka transferowe, gdzie nie będziemy w stanie kupować żadnych nowych zawodników. Jako młody zespół musieliśmy wspiąć się na wyżynę swoich możliwości, mieć wpływ na nasze spotkania i być wielkimi graczami dla naszego zespołu.

 

– Wiedzieliśmy o tym na początku tego sezonu. To wszystko zmieniło się w styczniu, jednakże pozostaliśmy skupieni na naszych celach i na tym, co chcemy osiągnąć w tym sezonie.

 

– Nie skupiamy się na transferach. Koncentrujemy się na tym co mamy i na nadchodzącym meczu. Nikt tak naprawdę na to nie patrzy, dopóki nie pojawi się nowy gracz. Później musimy przywitać nowego zawodnika, aby szybko zaaklimatyzował się w klubie. Koncentrujemy się całkowicie na następnym meczu i na tym jak możemy poprawić naszą grę.

 

– Tak, myślę, że zawsze starasz się, aby mieć wpływ na dane spotkanie, chodzi tutaj o bramki i asysty. Dla mnie zaliczenie dwóch asyst w ostatnim meczu było czymś, z czego byłem bardzo zadowolony. Rudi strzelił dwie bramki, więc widać, że dobrze się rozumiemy.

Źródło: Goal

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Live Chat

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close