Sutton: Chelsea powinna się pozbyć Kepy po jego wyczynie w meczu Carabao Cup

Autor: Bartosz Kąkolewski Dodano: 04.02.2020 19:24 / Ostatnia aktualizacja: 04.02.2020 19:24

Były zawodnik Chelsea Chris Sutton jest zdania, że po meczu finałowym Carabao Cup w zeszłym roku Chelsea powinna oddalić Kepę od składu, a następnie się go pozbyć. Sutton dodaje, że Hiszpan już o wiele wcześniej powinien usiąść na ławce rezerwowych w tym sezonie.

 

–  Frank nie jest mu nic winien. Chelsea powinna się go pozbyć po jego wyczynie w meczu Carabao Cup, gdzie odmówił zejścia z boiska. To właśnie wtedy powinni go sprzedać, takie zachowanie jest niedopuszczalne. Tu nie ma znaczenia, czy Chelsea nie będzie w stanie odzyskać 72 milionów funtów, mają wystarczająco dużo pieniędzy.

 

–  Kepa po tej sytuacji nie powinien być częścią klubu. Z tego co widziałem, to po tamtej sytuacji jego występy nie były zbyt dobre. Frank musi być bezwzględny, musi myśleć o sobie i skupić się na próbie zakończenia tego sezonu w pierwszej czwórce.

 

–  W tej chwili sprawy w Chelsea nie wyglądają dobrze. Frank wydaje się być przygnębiony i zły, widać gołym okiem, że chciał, aby nowi zawodnicy dołączyli do klubu w zimowym okienku transferowym. Sytuacja z Kepą to ostanie z jego zmartwień.

 

–  Tak, osobiście uważam, że Caballero jest lepszy niż Kepa. Jeśli jesteś obrońcą, kogo chciałbyś mieć za swoimi plecami, Kepę czy Caballero? Kto twoim zdaniem będzie mieć więcej interwencji podczas meczu?

 

–  Nie ma znaczenia, ile pieniędzy na niego wydali, czy 72 miliony czy 700 mln funtów. Jeśli nie jest wystarczająco dobry to tak po prostu jest. Frank będzie go oceniał przez cały tydzień treningu, będzie dostawał porady od trenera bramkarzy. Myślę, że zbyt późno usiadł na ławce rezerwowych, to powinno mieć miejsce we wcześniejszej fazie tego sezonu.

Źródło: BBC

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

kijozz
komentarzy: 101
04.02.2020 19:52

Nie mogę słuchać takich pseudo wywodów . Mieli sprzedać gościa w sytuacji, gdy mieli ban transferowy. Brawo

Live Chat

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close