ESPN dementuje: Willian chce zostać w Chelsea

Autor: Jakub Karpiński Dodano: 02.02.2020 15:18 / Ostatnia aktualizacja: 02.02.2020 15:18

Wbrew wczorajszym spekulacjom hiszpańskiej prasy, Willian nie ma żadnego porozumienia z FC Barcelona w sprawie dołączenia do katalońskiego klubu tego lata, podał brazylijski korespondent ESPN w Londynie, João Castelo-Branco.

 

Intencją 31-letniego Brazylijczyka ma być pozostanie w Anglii, gdzie dobrze czuje się zarówno on sam, jak i jego rodzina. Rozmowy z zarządem klubu na temat nowego kontraktu mają wciąż trwać.

 

Klub jest gotów złamać swoją politykę kontraktową odnośnie piłkarzy po 30. urodzinach i zaproponować Brazylijczykowi umowę dłuższą, niż roczną. Zarząd The Blues oferuje reprezentantowi Brazylii dwuletni kontrakt. Sam zawodnik chciałby związać się z londyńskim klubem na kolejne trzy sezony.

 

Kontrakt Williana wygasa za pół roku, więc zawodnik już może negocjować z innymi klubami. Oferty miały złożyć mu już cztery inne drużyny. Willian wierzy, że jego kariera potrwa jeszcze dobrych kilka lat dzięki brakowi kontuzji i formie fizycznej.

 
Źródło: ESPN

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Live Chat

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close