Chelsea zamierza skrócić wypożyczenie Conora Gallaghera

Autor: Maciej Dreśliński Dodano: 13.01.2020 21:46 / Ostatnia aktualizacja: 14.01.2020 18:57

Conor Gallagher ma zostać ściągnięty z wypożyczenia w Charltonie z powrotem do Chelsea. 19-latek imponował, jednak football.london rozumie, że jego czas na wypożyczeniu dobiegł końca.

 

Najlepszy piłkarz Akademii Chelsea z zeszłego roku nie zostanie na Stamford Bridge. Ma zostać ponownie wypożyczony na pół roku. Burnley i Norwich są zainteresowane młodym graczem, jednak football.london podaje, że żaden z tych klubów nie przejmie Gallaghera. Kluby z Premier League szukają piłkarzy, z którymi mogłyby podpisać stały kontrakt, a nie tylko wypożyczyć. Chelsea nie godzi się na takie warunki.

 

Swansea już wypożyczyła na 18 miesięcy jednego z zawodników Chelsea, Marca Guehiego. Łabędzie wypożyczyły również Brewstera z Liverpoolu. Lee Bowyer nadal chce utrzymać młodzieńca, a dyrektor sportowy Steve Gallen powiedział w football.london w zeszłym tygodniu: 

 

Po pierwsze, to dobry zawodnik. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, jak sobie poradził. To świetnie, że Chelsea nam go wypożyczyła. To wypożyczenie na cały sezon. Podczas ostatnich miesięcy przybywali różni ludzie z Chelsea i są bardzo zadowoleni z postępów. Chcemy go zatrzymać do końca sezonu. Oczywiście jest zawodnikiem Chelsea i w styczniu może wrócić do swojego klubu. Nie powiadomili nas, jeśli planują to zrobić.

 

Jednak jeśli Bowyer i Addicks nie będą w stanie przekonać Chelsea do zmiany zdania w ostatniej chwili, Gallagher ma zamiar odejść w najbliższych dniach.

Źródło: football.london

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close