Boga: Mam kontakt z wieloma młodymi piłkarzami Chelsea

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 25.12.2019 15:42 / Ostatnia aktualizacja: 25.12.2019 15:42

W ostatnich tygodniach Jeremie Boga stał się jednym z kandydatów do zasilenia szeregów Chelsea w zimowym okienku transferowym. Co istotne, londyński klub ma możliwość odkupienia młodego skrzydłowego za stosunkowo niewielką kwotę, gdyż do Sassuolo Boga trafił właśnie z Chelsea.


Boga rozpoczął przygodę z Chelsea w 2008 roku mając jedynie 11 lat. Skrzydłowy odbył kilka wypożyczeń, miał nawet szansę dołączenia do pierwszego zespołu, gdy w Londynie rządy sprawował Antonio Conte, ale ostatecznie, w ubiegłym roku, został sprzedany do Sassuolo. Mimo to, Chelsea zagwarantowała sobie możliwość odkupienia 22-latka.


W ostatnio udzielonym wywiadzie Jeremie przyznał, że tęskni za Chelsea, a poza tym w dalszym ciągu utrzymuje kontakt z piłkarzami, z którymi niegdyś trenował w akademii londyńskiego klubu.


– Tak, to prawda, że w pierwszym roku po odejściu z Chelsea trochę tęskniłem za tym klubem, gdyż spędziłem tam 10 lat. To tam zaczynałem kopać piłkę, w Londynie została cała moja rodzina oraz przyjaciele – zwierzył się Jeremie Boga.


– Pierwszy rok po odejściu z Chelsea był trudny, ale teraz jest już lepiej. Poradziłem sobie z tym. Mam kontakt z wieloma młodymi piłkarzami Chelsea, głównie z Kurtem Zoumą, Michym Batshuayiem, Tammym Abrahamem, Fikayo Tomorim, czyli z większością młodych zawodników. Kiedy widzę ich na boisku, czuję wielką radość i prawdziwą dumę, ponieważ wszyscy zasługują na grę.


– To prawda, że wielu piłkarzy marzy o grze w Premier League, ale to nie jest mój główny cel. Jest to bez wątpienia znakomita liga, ale gra tam nie jest moim szczególnym marzeniem – dodał na koniec reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej.

Źródło: tribalfootball.com

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Pogromca
komentarzy: 27
25.12.2019 22:22

Ciekawe ostatnie zdanie Bogi. Chłopak spędził prawie 10 lat w Chelsea, która gra w lidze, która go nie kręci. Lepiej nie ściągajmy go z powrotem.

Live Chat

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close