Dylemat Alonso: gra czy pieniądze?

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 21.12.2019 10:28 / Ostatnia aktualizacja: 21.12.2019 10:28

Marcos Alonso jest jednym z głównych kandydatów do opuszczenia Chelsea już w zimowym okienku transferowym. Hiszpańskim obrońcą interesuje się głównie Inter Mediolan, a sam zawodnik jest otwarty na wszelkie propozycje.


Ponownym nawiązaniem współpracy z lewym obrońcą zainteresowany jest Antonio Conte. Włoch chciałby pomóc swojemu byłemu podopiecznemu w powrocie do najwyższej formy. Obie strony są zainteresowane pomyślnym zakończeniem negocjacji, jednak by tak się stało, jedna z nich musi zgodzić się na pewne ustępstwa.


Obecnie Marcos Alonso zarabia w Chelsea 100 tys. funtów tygodniowo. Inter Mediolan nie będzie w stanie zaproponować mu tak wysokiego wynagrodzenia więc zawodnik będzie musiał zgodzić się na obniżkę pensji, by transfer doszedł do skutku.


Marcos Alonso nie jest zadowolony ze swojej obecnej sytuacji na Stamford Bridge i zimą będzie szukał możliwości zmiany klubu. Możliwe, że 28-latek zgodzi się na niższe zarobki, byle tylko mieć szansę na regularną grę w pierwszym składzie.

Źródło: goal.com

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close