Guardiola: W tym sezonie najwięcej problemów sprawiła nam Chelsea
Dodano: 15.12.2019 18:10 / Ostatnia aktualizacja: 15.12.2019 18:10W sobotnie popołudnie Chelsea po rozczarowującej grze przegrała z Bournemouth 0:1. W ostatnich tygodniach prowadzona przez Franka Lamparda drużyna złapała widoczną zadyszkę i notuje niezbyt dobre wyniki. Mimo to, Pep Guardiola przyznał, że w tym sezonie to The Blues sprawili jego podopiecznym najwięcej problemów.
Kilka tygodni temu Chelsea przegrała z The Citizens 2:1, choć początkowo prowadziła po bramce N'Golo Kante. Późniejsze bramki Kevina De Bruyne i Riyada Mahreza dały wygraną Manchesterowi City, ale wynik do ostatniego gwizdka był sprawą otwartą.
– Źle prowadziliśmy to spotkanie i sami naraziliśmy się na nerwy. Nerwowa atmosfera panowała na stadionie i w naszej drużynie – nie poradziliśmy sobie najlepiej z tą sytuacją – przypomniał Pep Guardiola.
– Mecz z Chelsea w ubiegłym miesiącu był jednym z tych meczów, w których cierpieliśmy najbardziej. Chelsea była drużyną, która w tym sezonie sprawiła nam najwięcej problemów, mimo, iż to my wygraliśmy – dodał Katalończyk.
- Źródło: football.london
Romano: Granit Xhaka może trafić do Chelsea!
27.06.2026 19:23
MŚ 2026. Panama - Anglia: gdzie oglądać mecz? Transmisja TV i online (27.06.2026)
27.06.2026 10:35
MŚ 2026. Jordania - Argentyna: gdzie oglądać? Transmisja TV, stream online (28.06.2026)
27.06.2026 09:54
Kolumbia - Portugalia: gdzie oglądać? Transmisja TV i online z meczu MŚ 2026 (28.06.2026)
27.06.2026 09:11
BBC: Reece James doznał drobnego urazu mięśniowego
26.06.2026 16:57
The Telegraph: Lacroix przyjdzie w miejsce Chalobaha?
26.06.2026 13:06
OFICJALNIE: Velocity Black nowym partnerem Chelsea
26.06.2026 12:49
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.