Dyrektor sportowy Juventusu spotkał się z przedstawicielami Chelsea

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 01.12.2019 09:10 / Ostatnia aktualizacja: 01.12.2019 09:10

Wczoraj informowaliśmy, że zdaniem włoskich mediów niebawem Juventus będzie starał się pozyskać dwóch zawodników Chelsea: Williana i Emersona. Dzisiaj "Daily Mail" podało, że dyrektor sportowy Starej Damy przyleciał do Londynu, by spotkać się z przedstawicielami londyńskiego klubu.


Jeśli wierzyć medialnym doniesieniom, Fabio Patrici pojawił się w Londynie, by negocjować warunki pozyskania Williana oraz Pedro. Transfer Emersona póki co nie wchodzi w grę, gdyż władze Juventusu wiedzą, że sprowadzenie Brazylijczyka będzie bardzo trudnym zadaniem więc nie chcą tracić czasu na zbędne negocjacje.


Inaczej sprawa wygląda z Willianem oraz Pedro. Kontrakty dwóch doświadczonych skrzydłowych wygasną po zakończeniu obecnego sezonu i zdaje się, że najprawdopodobniej nie zostaną one przedłużone. Brazylijczyk i Hiszpan nie muszą się jednak zbytnio martwić o swoją przyszłość, gdyż zainteresowanie nimi wyraża Juventus więc niewykluczone, że w następnym sezonie wciąż będą występowali w jednej drużynie.

Źródło: dailymail.co.uk

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Live Chat

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close