CM: Juventus obserwuje dwóch zawodników Chelsea

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 30.11.2019 14:27 / Ostatnia aktualizacja: 30.11.2019 14:27

Włoski serwis calciomercato.com informuje, że w najbliższych miesiącach Juventus będzie chciał sprowadzić dwóch piłkarzy występujących aktualnie w Chelsea. Stara Dama uważnie monitoruje sytuację Williana oraz Emersona.


Już w styczniu, czyli za nieco ponad miesiąc, Willian będzie mógł rozpocząć negocjacje z innymi klubami, gdyż wraz z końcem czerwca wygaśnie jego kontrakt z Chelsea. 31-latek chciałby kontynuować swoją karierę w zachodnim Londynie, ale nie za wszelką cenę i jeśli oferta z Włoch będzie spełniała jego oczekiwania, prawdopodobnie ją zaakceptuje.


W ostatnim czasie Frank Lampard bardzo często stawia na Brazylijczyka, ale brytyjskie media przekonują, że po zakończeniu sezonu trener Niebieskich będzie dążył do zakończenia współpracy z Willianem, by w jego miejsce sprowadzić młodszego skrzydłowego.


Drugim zawodnikiem obserwowanym przez Juventus jest Emerson. Reprezentant Włoch regularnie wybiega w pierwszym składzie Chelsea w tym sezonie, o ile jest w pełni zdrowy. Emerson cieszy się sporym zaufaniem ze strony Franka Lamparda i nie wydaje się, by w najbliższej przyszłości miał on zmienić otoczenie. Kontrakt Emersona z Chelsea jest ważny do końca 2022 roku, co dodatkowo utrudni Starej Damie pozyskanie tego zawodnika.

Źródło: calciomercato.com

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Live Chat

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close