Reakcje pomeczowe: Albert Celades i Carlos Soler

Autor: Sebastian Romanowski Dodano: 28.11.2019 08:48 / Ostatnia aktualizacja: 28.11.2019 08:48

Albert Celades oraz Carlos Soler rozmawiali z dziennikarzami po zremisowanym spotkaniu przeciwko Chelsea. Menadżer Valencii pochwalił swoich piłkarzy, natomiast pomocnik hiszpańskiej drużyny stwierdził, że gospodarze zasłużyli na zwycięstwo.

 

Albert Celades

– Wygraliśmy na Stamford Bridge, a jeśli ktoś dzisiaj zasługiwał na zwycięstwo, to byliśmy to my. Pokazaliśmy ambicję. Podjęliśmy ryzyko i udało się nam doprowadzić do remisu, dzięki czemu nasz awans do kolejnej rundy jest wciąż możliwy. Jestem bardzo dumny z moich piłkarzy.

 

– Moi piłkarze nie poddają się, pomimo kontuzji i innych przeciwności. Dzisiaj mogę być z nich niezwykle dumny. To był prawdziwy pokaz dojrzałości i osobowości piłkarskiej.

 

– Musimy także ocenić poziom naszych rywali. Mecz z Ajaksem wyglądał bardzo dobrze w pierwszej połowie, ale wynik nie był dla nas korzystny. Dzisiaj stworzyliśmy sobie bardzo dobre okazje, niektórych nie udało się wykorzystać.

 

Carlos Soler

– Byliśmy zdecydowanie lepsi od naszych przeciwników, szczególnie w drugiej połowie. Zasłużyliśmy na zwycięstwo. Tak właśnie powinniśmy grać, byliśmy bardzo blisko zwycięstwa i awansu. Aby zakwalifikować się do rundy pucharowej mamy jeszcze jedną szansę, w meczu z Ajaksem.

 

– Przeciwko takim drużynom trzeba podejmować ryzyko. Daliśmy z siebie wszystko, a fani mogą wrócić do domu będąc z nas dumni.

Źródło: ValenciaCF.com

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close