Abraham: Na szczęście czuję się już lepiej

Autor: Sebastian Romanowski Dodano: 28.11.2019 08:38 / Ostatnia aktualizacja: 28.11.2019 08:38

Napastnik Chelsea, Tammy Abraham musiał opuścić wczoraj boisko minutę przed zakończeniem pierwszej połowy z powodu urazu biodra po zderzeniu z jednym z piłkarzy Valencii.

 

Anglik przyznał w rozmowie z telewizją klubową, że w pierwszej chwili spodziewał się, że będzie to poważny uraz, jednak już chwile po meczu czuł się lepiej.

 

– Teraz czuję się o wiele lepiej niż wtedy, gdy to się stało. Chwilę po upadku obawiałem się najgorszego, ale kiedy wstałem było już trochę lepiej. Byłem w stanie samodzielnie się poruszać. Jestem więc wdzięczny i mam nadzieję, że to nie potrwa długo.

 

– Na pewno zrobię prześwietlenie, ale mam nadzieję, że to tylko stłuczenie. Dostałem cios kolanem w okolicy biodra, jednak myślę, że nie będzie to zbyt poważny uraz.

 

Tammy Abraham spędził całą drugą połowę w szatni i jak przyznaje, oglądał poczynania swoich kolegów na boisku.

 

– Oglądałem drugą połowę na telefonie w szatni. Gra w Lidze Mistrzów zawsze była moim marzeniem, więc nie chcę, żeby to się skończyło na fazie grupowej. Chcę iść dalej! Dobrze, że wszystko jest nadal w naszych rękach.

Źródło: Evening Standard

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close