Frank Lampard po meczu z Valencią

Autor: Piotr Różalski Dodano: 27.11.2019 21:29 / Ostatnia aktualizacja: 27.11.2019 21:29

Dzisiejszy pełen zawirowań i emocji mecz na Estadio Mestalla zakończył się remisem i wciąż nie można być pewnym, czy Chelsea uda się wyjść z grupy i awansować do fazy pucharowej Ligi Mistrzów.

Tradycyjnie po meczu swój pogląd na minione spotkanie wygłosił Frank Lampard, odpowiadając także na inne pytania dziennikarzy.

O meczu

– Dużym plusem jest to, że teraz wszystko w naszych rękach. Obie ekipy miały znakomite okazje do zdobycia bramki. Jeżeli chodzi o nas, takich akcji było naprawdę sporo w szczególności w pierwszej połowie. Nie jestem przekonany, że szczęście nam nie sprzyjało.

O Abrahamie

– Nie wiem dokładnie jak się czuje. Teraz przesiaduje w szatni. Otrzymał mocny cios w biodro, jednak uraz wcale nie musi być tak poważny jak myśleliśmy za pierwszym razem.

O systemie VAR

– Nie uważam, że opóźnienie przy weryfikacji akcji to jakiś problem. W naszym przypadku parę decyzji było za lub przeciwko. Większe problemy stanowi on jednak w naszej lidze, gdyż często interpretacje podążają w złą stronę.

O Kovaciciu

– Jeżeli chodzi o niego, mieliśmy sporo problemów. Powinien częściej wchodzić w pole karne i być w pobliżu "szesnastki". Taki jest plan na jego grę. Jestem zachwycony z dzisiejszego występu. Mógł strzelić więcej niż jednego gola.

O Kepie

– Dzięki niemu możemy mówić o fuksie. W takich meczach jak ten musiał wspiąć się na wyżyny swoich możliwości. Muszę się jeszcze przyjrzeć niektórym sytuacjom, ale Kepa zawsze jest uczciwy w osądach na swój temat. Obroniony rzut karny nie był zwykłym wyczynem, to fantastyczna parada. Udało mu się to.

Źródło: football.london / Chelsea FC

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close