Raport z wtorkowych meczów reprezentacji

Autor: Maciej Stybel Dodano: 20.11.2019 01:46 / Ostatnia aktualizacja: 20.11.2019 01:47

Listopadowa przerwa dobiegła już końca i czas wrócić do rozgrywek ligowych, ale zanim zajmiemy się spotkaniem z Manchesterem City, to zapraszamy na nasz wtorkowy raport z meczów reprezentacji.

Mateo Kovacić rozegrał 65 minut w towarzyskim spotkaniu z Gruzją, a reprezentacja Chorwacji wygrała to spotkanie 2:1.

Trevor Chalobah i Marc Guehi zagrali całe spotkanie przeciwko reprezentacji Holandii U-21. Conor Gallagher został zmieniony w 62. minucie, a Recce James w tym samym czasie pojawił się na boisku wchodząc z ławki rezerwowych. Anglicy przegrali to spotkanie 1:2.

Willian przesiedział cały mecz na ławce, a reprezentacja Brazylii w towarzyskim spotkaniu pokonała Koreę Południową 3:0.

Ethan Ampadu pojawił się na boisku w 50. minucie spotkania z Węgrami. Walijczycy wygrali to spotkanie 2:0 i przypieczętowali swój awans na EURO 2020.

Michy Batshuayi nie podniósł się dzisiaj z ławki rezerwowych, a reprezentacja Belgii w meczu eliminacji do Mistrzostw Europy pokonała Cypr 6:1.

W meczu eliminacji do Mistrzostw Europy U-19 reprezentacja Anglii pokonała Bośnię i Hercegowinę 4:1, a jedną z bramek zdobył Faustino Anjorin, który przebywał na boisku przez 64 minuty.

Źródło: Chelsea FC