Raport z poniedziałkowych meczów reprezentacji

Autor: Maciej Stybel Dodano: 18.11.2019 23:23 / Ostatnia aktualizacja: 18.11.2019 23:23

Przerwa na reprezentacje powoli dobiega końca. Piłkarze The Blues zaczynają już myśleć o starciu z Manchesterem City, ale część z nich ma jeszcze obowiązki na arenie międzynarodowej. Zapraszamy na poniedziałkowy raport z meczów reprezentacji.

Kepa Arrizabalaga rozegrał całe spotkanie w hiszpańskiej bramce, a jego reprezentacja pokonała Rumunię aż 5:0.

Andreas Christensen pojawił się na boisku w 84. minucie, a reprezentacja Danii zremisowała z Irlandią 1:1 i zapewniła sobie awans na EURO 2020.

Jorginho zagrał pełne 90 minut w barwach reprezentacji Włoch,a Azzurri rozgromili Armenię 9:1. Pomocnik Chelsea zaliczył asystę przy trafieniu Zaniolo w 64. minucie i sam wpisał się na listę strzelców z rzutu karnego 10 minut później.