Raport z niedzielnych meczów reprezentacji

Autor: Maciej Stybel Dodano: 17.11.2019 23:30 / Ostatnia aktualizacja: 17.11.2019 23:30

Weekend dobiega końca, ale piłkarze Chelsea nadal walczą ze swoimi reprezentacjami na arenie międzynarodowej. Kto rozpocznie nowy tydzień w dobrym humorze? Zapraszamy na nasz niedzielny raport z meczów reprezentacji.

W meczu Anglii z Kosowem na boisku mogliśmy oglądać trzech graczy The Blues. Callum Hudson-Odoi zagrał od początku i w 59. minucie został zmieniony przez Marcusa Rashforda. Mason Mount pojawił się na boisku w 73. minucie i w doliczonym czasie gry drugiej połowy zdobył swoją pierwszą bramkę dla reprezentacji Anglii. Debiut w kadrze narodowej zaliczył Fikayo Tomori, który wszedł z ławki rezerwowych w 84. minucie spotkania.

Olivier Giroud rozegrał całe spotkanie z Albanią, a Trójkolorowi pokonali rywala z Bałkanów w stosunku 2:0. Bramki dla Les Bleus zdobywali Corentin Tolisso i Antoine Griezmann. N'Golo Kante i Kurt Zouma przesiedzieli cały mecz na ławce rezerwowych.

W meczu o trzecie miejsce na Mistrzostwach Świata Ian Maatsen i jego koledzy z reprezentacji Holandii musieli uznać wyższość Francji, która wygrała to spotkanie 3:1. Młody obrońca The Blues rozegrał całe spotkanie.