Raport z piątkowych meczów reprezentacji

Autor: Maciej Stybel Dodano: 16.11.2019 00:11 / Ostatnia aktualizacja: 16.11.2019 00:11

Piłkarze The Blues są po kolejnym dniu zmagań reprezentacyjnych i większości rozpoczynają weekend w dobrych humorach. Zapraszamy na nasz raport z piątkowych meczów reprezentacji.

Emerson i Jorginho rozegrali całe spotkanie przeciwko reprezentacji Bośni i Hercegowiny. Azzurri pewnie wygrali to spotkanie 3:0.

Andreas Christensen pojawił się na boisku w 78. minucie, a jego Dania pokonała reprezentację Gibraltaru aż 6:0.

Kepa Arrizabalaga przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych, a mecz Hiszpanii z Maltą zakończył się wynikiem 7:0 dla kadry bramkarza Chelsea.

Willian spędził na boisku 71 minut, a reprezentacja Brazylii w towarzyskim spotkaniu uległa Argentynie i przegrała to spotkanie 0:1.

Billy Gilmour rozegrał cały mecz w reprezentacji Szkocji U-21, ale musiał doznać goryczy porażki w spotkaniu z Grecją. Spotkanie odbyło się w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy U-21.

Recce James, Conor Gallagher i Marc Guehi rozegrali cały mecz przeciwko Albanii w kwalifikacjach do Mistrzostw Europy U-21. Gallagher zdobył nawet bramkę w 43. minucie spotkania, a mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla Synów Albionu.