Raport z czwartkowych meczów reprezentacji

Autor: Maciej Stybel Dodano: 15.11.2019 00:04 / Ostatnia aktualizacja: 15.11.2019 07:29

W pierwszym dniu zmagań na arenie międzynarodowej, piłkarze Chelsea odegrali ważne role w swoich kadrach narodowych. Zapraszamy na podsumowanie czwartkowych meczów reprezentacji.

Anglia rozgromiła Czarnogórę aż 7:0 w meczu eliminacji do Mistrzostw Europy w 2020 roku. 70 minut rozegrał w tym spotkaniu Mason Mount, który nawet zdobył bramkę, ale niestety ze spalonego. W 57. minucie Tammy Abraham zastąpił Harry'ego Kane i w 84. minucie napastnik The Blues zdołał wpisać się na listę strzelców i tym samym ustalił wynik spotkania.

W meczu Francja - Mołdawia pełne 90 minut rozegrał Olivier Giroud. Francuzi długo męczyli się z niżej notowanym rywalem. Od piątej minuty Mołdawianie nieoczekiwanie prowadzili. W 35. minucie do wyrównania doprowadził Varane, a pod koniec drugiej połowy zwycięską dla Francuzów bramkę z rzutu karnego strzelił Olivier Giroud. Całe spotkanie rozegrał też N'Golo Kante.

W półfinale Mistrzostw Świata U-17 Ian Maatsen i jego koledzy z reprezentacji Holandii musieli uznać wyższość Meksyku, który wygrał całe spotkanie po rzutach karnych. W regulaminowym czasie gry mecz zakończył się wynikiem 1:1.