90 minut Drinkwatera w meczu LSC

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 12.11.2019 18:28 / Ostatnia aktualizacja: 12.11.2019 18:28

Danny Drinkwater w końcu poczuł smak rywalizacji. Wypożyczony z Chelsea do Burnley pomocnik rozegrał pełne 90 minut w meczu Lancashire Senior Cup, w którym drużyna Burnley U23 pokonali 3:1 AFC Fylde.

29-latek rozegrał w tym sezonie tylko jedno spotkanie, w EFL Cup. W Premier League nie zagrał ani razu i brytyjskie media są przekonane, że zimą Drinkwater wróci do Chelsea, gdyż Burnley nie będzie chciało prolongować wypożyczenia.

Po wielu tygodniach przerwy były pomocnik Leicester w końcu pojawił się na boisku. W ćwierćfinałowym meczu Lancashire Senior Cup Burnley U23 pokonało AFC Fylde 3:1. Bramki dla ekipy z Turf Moor strzelali Joe McGlynn (dwukrotnie) i Szwed Joel Mumbongo, dla którego było to pierwsze trafienie dla Bordowych. Honorową bramkę dla drużyny zajmującej 20. miejsce w Conference National strzelił Nick Haughton.

Źródło: lancashiretelegraph.co.uk