Willian: To prawda, że Barcelona chciała mnie kupić

Autor: Sebastian Romanowski Dodano: 08.11.2019 06:23 / Ostatnia aktualizacja: 08.11.2019 06:23

Willian przyznał w wywiadzie dla „Saudade”, że FC Barcelona chciała wykupić go z Chelsea w 2018 roku, jednak klub ze Stamford Bridge odrzucił ofertę.

 

– Jedyna oficjalna oferta, jaką otrzymałem z Barcelony, przyszła w zeszłym roku, po Mistrzostwach Świata. Barcelona rzeczywiście przedstawiła wtedy ofertę, ale Chelsea ją odrzuciła. Tylko wtedy istniało jakiekolwiek zainteresowanie. Musiałem porozmawiać o tym z moją rodziną, chociaż naprawdę kochamy życie w Londynie. Było więcej czynników sprzyjających temu, żebyśmy tu zostali.

 

Brazylijczyk wyklucza także na razie powrót do swojej ojczyzny. Jego pragnieniem jest póki co gra w Europie, jednak nie wyklucza, że na ostatnie lata swojej kariery wróci do klubu z ligi brazylijskiej.

 

– Jeśli będę musiał wrócić do Brazylii, chciałbym ponownie zagrać w Corinthians. Urodziłem się tam, wychowałem. Moja kariera piłkarska rozpoczęła się w tym klubie, kiedy miałem dziewięć lat. Spędziłem tam całe moje dzieciństwo.

 

– Kibicowałem Corinthians od dziecka, nawet przed tym, jak dołączyłem do tego klubu. Moja rodzina także wspiera tę drużynę. Kiedy udało mi się dostać do akademii, cała moja rodzina była bardzo szczęśliwa. Kiedy grałem w pierwszej drużynie, wszyscy byli zachwyceni.

Źródło: GOAL

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

thesabr3
komentarzy: 144
08.11.2019 16:11

Co masz na myśli mówiąc że jestem sprzedany ?

Omen
komentarzy: 102
08.11.2019 13:21

Willian ma niebieskie serce ♥ thesabr3 Nie każdy jak ty jest sprzedany..

thesabr3
komentarzy: 144
08.11.2019 13:04

Jaka szkoda że my cię wtedy nie sprzedaliśmy ....

Live Chat

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close