Jorginho: Rasizm nie powinien mieć nigdzie miejsca

Autor: Bartosz Kąkolewski Dodano: 07.11.2019 21:09 / Ostatnia aktualizacja: 07.11.2019 21:11

Podczas ostatniego weekendu Brescia grała mecz ligowy przeciwko Hellas Verona. Podczas tego spotkania, Mario Balotelli usłyszał rasistowskie przyśpiewki z trybun i chciał opuścić boisko. Jorginho mówi, że taka sytuacja nie powinna mieć w ogóle miejsca i najwyższy czas, aby coś z tym zrobić.

 

– Jest mi przykro z tego powodu, ponieważ takie rzeczy w ogóle nie powinny się dziać w futbolu, ani nigdzie indziej. Niestety, to cały czas się dzieje. Chciałbym wyznać Mario wyrazy współczucia, on na to nie zasłużył.

 

– Jeżeli mogę, chciałbym poprosić wszystkich fanów, aby tego nie robili, ponieważ to bardzo dotyka wszystkich, którzy są obrażani. To się nigdy nie powinno dziać. Niestety tak się też stało, ale to nie wydarzyło się tylko w Weronie, to się dzieje praktycznie wszędzie.

 

– W związku z tym, nie powinniśmy karać ani wskazywać palcem tylko na Weronę, powinniśmy spojrzeć na to szerzej, ponieważ taka sytuacja miała miejsce nie tylko w Weronie. Tak, popełnili błąd i prawdą jest, że to nie pierwszy raz, ale ile razy miała miejsce taka sytuacja w innych miastach? Powtarzam, taka sytuacja nie powinna mieć miejsca i musimy spojrzeć szerzej na wszystkie miasta, w których to się stało, nie tylko na Weronę.

Źródło: Goal

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

thesabr3
komentarzy: 144
08.11.2019 13:05

Ahhh te Makarony

Live Chat

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close