Alonso: Wierzyliśmy, że ten gol w końcu przyjdzie

Autor: Dodano: 20.10.2019 16:58 / Ostatnia aktualizacja: 20.10.2019 16:58

Marcos Alonso był bardzo zadowolony z postawy swojej drużyny i pochwalił zespół za to, że w trudnym momencie meczu pozostali cierpliwi i dążyli do zdobycia zwycięskiej bramki.

 

– Newcastle grało bardzo zwarcie i nie łatwo było tworzyć akcje podbramkowe. Bardzo dobrze poradziliśmy sobie w drugiej połowie i graliśmy bardzo intensywnie. Ciężko im było bronić się przez 90 minut i udało nam się strzelić gola i zgarnąć trzy punkty.

 

– Spodziewaliśmy się takiego stylu gry ze strony Newcastle. W pierwszej połowie brakowało nam trochę cierpliwości, ale cały czas wierzyliśmy, że ten gol w końcu przyjdzie. Mamy wiele opcji w naszym składzie i jest to bardzo dobre dla drużyny. Zespół staje się coraz lepszy, nasza gra wygląda lepiej w każdym następnym meczu. Przesuwamy szybko piłkę, stosujemy dobry pressing i ogólnie wykonujemy bardzo dobrą pracę jako zespół. Wiemy jak chcemy grać i nadal musimy to kontynuować.

Źródło: The 5th Stand

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close