Raport z piątkowych meczów reprezentacji

Autor: Maciej Stybel Dodano: 12.10.2019 01:27 / Ostatnia aktualizacja: 12.10.2019 01:27

Piątkowe mecze reprezentacji przyniosły wiele zaskoczeń, a zawodnicy Chelsea z różnymi nastrojami będą wkraczać w rozpoczynający się weekend. Zapraszamy na podsumowanie piątkowych meczów reprezentacji.

Mason Mount rozegrał 72. minuty w spotkaniu z Czechami i został zmieniony przez Rossa Barkleya. W 88 minucie na boisku pojawił się również Tammy Abraham, ale nie zdołał pomóc swojej drużynie, która sensacyjnie przegrała z Czechami 1:2.

W meczu Islandia - Francja zwycięstwo odnieśli Trójkolorowi, a jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył Olivier Giroud, który opuścił boisko w 78. minucie. N'Golo Kante doznał urazu na rozgrzewce i nie pojawił się wczoraj na murawie.

W towarzyskim meczu reprezentacji U-21 Anglia zremisowała ze Słowenią 2:2. Callum Hudson-Odoi rozegrał 45 minut, Conor Gallagher pojawił się na boisku w 63. minucie a Marc Guehi rozegrał całe spotkanie.

Ian Maatsen rozegrał 45 minut w towarzyskim meczu reprezentacji Holandii U-18 z reprezentacją Belgii U-18. Oranje wygrali to spotkanie 3:2.