Sutton: Lampard nie kupiłby Pulisica, gdyby to od niego zależało

Autor: Bartosz Kąkolewski Dodano: 09.10.2019 14:50 / Ostatnia aktualizacja: 09.10.2019 14:50

Były zawodnik Chelsea Chris Sutton uważa, że problemy Pulisica na Stamford Bridge w kwestii rozegranych minut nie zmienią się i na tę chwilę Amerykanin znajduje się w trudnej sytuacji.

 

– Pulisic musi się wykazać. Frank Lampard nie jest nastawiony przeciwko niemu, zawsze wybiera najlepszy możliwy skład na dany mecz, aby spróbować go wygrać, to jego praca. Pulisic nie został kupiony przez Lamparda, to nie jest jego gracz.

 

– Callum i Mason są jednymi z pierwszych na liście do pierwszego składu i Christian będzie mieć ogromy problem, aby znaleźć się w pierwszej jedenastce. Nie widzę dla niego miejsca w składzie na ten moment.

 

– Pulisic kosztował 58 mln, to bardzo dużo pieniędzy. Warto byłoby zapytać się Franka, czy zdecydowałby się kupić Pulisica teraz, jeżeli nie zostałby kupiony wcześniej. Odpowiedź na to pytanie jest prosta, nie, nie kupiłby go.

 

– Jednakże musi być jakiś powód, dlaczego Chelsea wydała na niego tyle pieniędzy. To cały czas bardzo młody zawodnik o wielkim talencie, musi po prostu teraz go pokazać. Dla Franka to dobrze, że Pulisic jest zawodnikiem Chelsea, ponieważ oznacza to, że ma szeroki skład i silny zespół.

Źródło: Radio 5 Live

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Live Chat

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close