Green: Hudson-Odoi powinien był grać więcej w tamtym sezonie

Autor: Bartek Kijko Dodano: 08.10.2019 11:35 / Ostatnia aktualizacja: 08.10.2019 11:59

W rozmowie z BBC nasz były bramkarz, Rob Green, nie krył zdziwienia brakiem regularnej gry młodego Anglika, kiedy trenerem był Sarri. Zarówno on jak i drużyna byli przekonani, że Callum zasługuje na częstszą grę w podstawowym składzie.

 

Doświadczony bramkarz, występujący w roli trzeciego bramkarza, miał często okazję do oglądania Calluma na treningach jak i w meczach. Młody Anglik robił na nim wielkie wrażenie i widział w nim przyszłą gwiazdę.

 

– Kiedy znajdowaliśmy się w szatni w tamtym sezonie, każdy zastanawiał się, dlaczego Hudson-Odoi kolejny raz nie gra. On wychodził na trening i wkręcał w murawę najlepszych obrońców. Konsekwentnie był najlepszy na treningach, do tego stopnia, że nieraz nasi stoperzy stawali i bili mu brawo.

 

– Dla niego nie istnieje coś takiego jak zdenerwowanie i może to robić także w ważnych meczach. Hudson-Odoi ma tak błyskotliwy umysł i jest tak pewny siebie. Kiedy wychodzi na boisko, próbuje wielu ciekawych zagrań. On będzie to robić również na wielkiej scenie.

 

– Callum zrobi coś, a ty masz tylko w głowie "Kiedy i jak ty to zrobiłeś?". On zaś ze spokojem odpowie, że nigdy wcześniej tego nie próbował i stwierdził, że warto podjąć próbę.

Źródło: BBC

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

MrKrzysiek97
komentarzy: 75
09.10.2019 09:58

Zmienił się trener to gra.

Live Chat

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close