Moses nie zagra. Sztab medyczny Chelsea z prośbą do Fenerbahce

Autor: Mikołaj Biegański Dodano: 06.10.2019 13:52 / Ostatnia aktualizacja: 07.10.2019 09:26

Victor Moses pozostaje poza grą od początku sezonu, kiedy zerwał mięsień w meczu przeciwko Gaziantep FK. Od tamtej pory Nigeryjczyk opuścił sześć kolejnych, ligowych spotkań Żółtych Kanarków. Wypożyczony z Chelsea zawodnik wznowił co prawda treningi z zespołem, jednak nie był rozważany do gry w meczu z Antalyasporem.

Tureckie media donoszą, że cała sprawa związana jest z prośbą, jaką wystosował sztab medyczny klubu ze Stamford Bridge. Ten bowiem skontaktował się z przedstawicielami Fernerbahce i nalegał, aby Moses nie był brany pod uwagę przy wyborze kadry meczowej.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że reprezentant Nigerii wróci do gry za dwa tygodnie, po przerwie reprezentacyjnej. 28-latek rozpoczął sezon w imponującym stylu zdobywając bramkę i notując asystę w meczu inauguracyjnym, jednak po 79 minutach zszedł z boiska z kontuzją mięśniową. Jego zespół wygrał tamto spotkanie 5:0. Obecnie zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Wypożyczenie Mosesa do klubu ze Stambułu kończy się w czerwcu przyszłego roku.

Źródło: Fotospor