Daily Mail: Czterech zawodników w kolejce do nowych kontraktów

Autor: Jakub Karpiński Dodano: 21.08.2018 11:10 / Ostatnia aktualizacja: 21.08.2018 15:09

Po zakończeniu okna transferowego, Chelsea postawiła sobie za priorytet zabezpieczenie przyszłości w klubie swoich najważniejszych piłkarzy. Zaraz po rozmowach z Edenem Hazardem, który jest niekwestionowanym priorytetem, mają zostać przeprowadzone rozmowy z trzema następnymi kluczowymi zawodnikami ekipy The Blues – czytamy dziś rano w "Daily Mail".

 

Jak już informowano, Eden Hazard może liczyć na propozycję wartą 300 tys. funtów tygodniowo (lub nawet więcej, jeśli wierzyć "The Telegraph"). Belg chce jednak zaczekać z podpisaniem nowej umowy do rozwoju sytuacji. Skrzydłowy chce mieć pewność, że Chelsea odbuduje się po nieudanym sezonie i wróci do Ligi Mistrzów.

 

Drugi w kolejce jest N'Golo Kanté. Mistrz świata z Rosji przez całe lato był przedmiotem zainteresowania Paris Saint-Germain i osobistym celem zawodowym Antero Henrique. Teraz Chelsea zamierza obronić się przed dalszymi atakami paryżan i zaoferować Francuzowi nowy kontrakt. "The Times" pisało o zarobkach rzędu 15 milionów funtów rocznie.

 

Trzecie miejsce to Willian, którego latem próbowały kupić Manchester United i Barcelona. Chelsea odrzucała jednak kolejne oferty i Brazylijczyk pozostał w klubie. Pomimo polityki przedłużania kontraktów z zawodnikami po trzydziestych urodzinach tylko o rok, mówi się że skrzydłowy może liczyć na nowy, dwuletni kontrakt.

 

Gdy uda się już załatwić sprawy powyższych trzech zawodników, zarząd rozpocznie rozmowy z Antonio Rüdigerem. Niemiec ma kontrakt ważny aż do 2022 roku, więc nie ma pośpiechu, ale klub chce wynagrodzić jego udane wejście do drużyny nowymi, lepszymi warunkami i również zabezpieczyć się przed ewentualnymi ofertami za reprezentanta Niemiec.

Źródło: "Daily Mail"

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close