W środę losowanie trzeciej rundy Carabao Cup

Autor: Maciej Stybel Dodano: 27.08.2019 14:40 / Ostatnia aktualizacja: 27.08.2019 14:41

W środę koło godziny 23:00 czasu polskiego rozpocznie się losowanie trzeciej rundy Carabao Cup. Na tym etapie rozgrywek do rywalizacji przystąpią kluby z Premier League, które grają w europejskich pucharach.

Trzynaście klubów z Premier League bierze udział w drugiej rundzie tych rozgrywek. Manchester City, Liverpool FC, Tottenham Hotspur, Chelsea, Arsenal, Manchester United i Wolverhampton Wandereres poznają swoich rywali 28 sierpnia.

W meczach na tym etapie rozgrywek Carabao Cup nie są przewidziane dogrywki, więc przy ewentualnym remisie po dziewięćdziesięciu minutach gry przechodzi się od razu do rzutów karnych, dlatego losowanie powinno się rozpocząć koło 23:00 czasu polskiego.

Źródło: Evening Standard