Kante: Jestem zadowolony ze startu
Dodano: 20.08.2018 11:28 / Ostatnia aktualizacja: 20.08.2018 11:28N'Golo Kante był zachwycony z faktu pokonania Arsenalu w derbach Londynu, co zapewniło ekipie The Blues miejsce w czołówce tabeli Premier League.
Mimo, że po wczorajszej wysokiej wygranej Manchester City zepchnął Chelsea z fotela lidera, N'Golo jest zadowolony z faktu, że jego drużyna już na początku sezonu zaczyna walczyć o czołowe lokaty w tabeli.
– To było wspaniałe spotkanie nie tylko dla nas, ale także dla każdego kto je oglądał. To fantastyczne, że udało nam się je wygrać.
– Zaczęliśmy (sezon – przyp. red.) dobrze i musimy utrzymać to skupienie w następnym meczu. Najważniejszą rzeczą jest by cały czas walczyć i próbować utrzymywać się w czołówce tabeli.
N'Golo Kante, który wrócił z Rosji ze złotym medalem za zwycięstwo w Mistrzostwach Świata, zaczął pełnić w Chelsea bardziej ofensywną rolę, odkąd drużynę przejął Maurizio Sarri.
– Lubię moją nową pozycję i grę dla nowego trenera – powiedział Kante. – Daje z siebie wszystko dla drużyny i jeśli muszę grać trochę wyżej i próbować strzelać więcej goli, zrobię to. Jestem bardzo szczęśliwy, że gram dla Chelsea – zakończył Francuz.
- Źródło: Chelsea FC
Najnowsze artykuły
Port Vale rywalem Chelsea w ćwierćfinale Pucharu Anglii!
09.03.2026 20:08
AS: Chelsea rozważa zaoferowanie Estêvão nowego kontraktu
09.03.2026 19:28
Analiza: Chelsea ma problemy, gdy zaczyna stosować rotację
08.03.2026 18:33
Essugo: Jestem szczęśliwy, że wróciłem do gry i z marszu pomogłem zespołowi
08.03.2026 08:44
Garnacho: To był jeden z najtrudniejszych meczów w sezonie
08.03.2026 08:15
Skrót: Wrexham AFC 2:4 Chelsea FC
08.03.2026 07:53
Składy: Wrexham AFC vs. Chelsea FC
07.03.2026 17:32
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.