Cahill: Nie chcę pamiętać poprzedniego sezonu

Autor: Sebastian Romanowski Dodano: 19.08.2019 12:16 / Ostatnia aktualizacja: 19.08.2019 12:16

Były kapitan Chelsea, który w tym sezonie będzie występował w barwach Crystal Palace, Gary Cahill, zdradził co czuł w poprzednim sezonie, kiedy pod wodzą Maurizio Sarriego, zagrał w zaledwie dwóch meczach ligowych.

 

Anglik przyznał, że chce zapomnieć o poprzednim sezonie, by teraz jak najlepiej przygotować się do gry w Crystal Palace.

 

– Myślę, że nie widać było tego, jak źle się z tym czułem. To coś, do czego nie mogłem się przyzwyczaić. We wszystkich sezonach w Chelsea rozgrywałem zdecydowanie większą ilość spotkań. To było dziwne.

 

– Ostatni rok został jakby wymazany z mojej pamięci, to było coś okropnego. Nie chcę pamiętać, że miałem taki sezon w Chelsea. Zapamiętam wszystkie poprzednie, zapamiętam wszystkie sukcesy, a tym zapomnę. Cała sytuacja musiała zakończyć się moim odejściem.

 

Cahill przyznaje, że po ostatnim ciężkim sezonie w Chelsea, jest mocno skoncentrowany na nowym wyzwaniu, jakie czeka go w Crystal Palace.

 

– Dostawałem pytania, czy nadal odczuwam głód walki, po tym jak wygrałem niemalże wszystkie trofea z Chelsea. Tak, czuję. Chcę wrócić do poziomu, na jakim jestem w stanie grać. Chcę rozgrywać dobre mecze i wygrywać je. Nie ma wątpliwości, że czuję się zmotywowany.

Źródło: GOAL

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close