Klopp: Chelsea bardzo się zmieniła
Dodano: 12.08.2019 16:33 / Ostatnia aktualizacja: 12.08.2019 16:55Na oficjalnej stronie UEFA pojawił się wywiad z trenerem Liverpoolu, Jürgenem Kloppem, którego drużyna będzie rywalem Chelsea w środowym meczu o Superpuchar Europy. Niemiecki trener mówił m.in. właśnie o tym spotkaniu.
– Superpuchar nie był meczem, który oglądałem z przyjemnością, ponieważ w przeszłości często występowałem w finałach [Ligi Mistrzów i Ligi Europy – red.]. Superpuchar jest ostatecznym dowodem, jeśli w nim nie grasz, że nie wygrałeś w finale. W tym roku jest inaczej, dlatego nie mogę się go doczekać. To wielki mecz w pięknym mieście.
– Czy będzie to inny mecz niż finał Ligi Mistrzów? Tak, mam nadzieję. Tamto spotkanie nie było zbyt interesujące, jednak nie o to chodziło. Oba zespoły czuły stres oraz intensywność i znaczenie tego finału. To zawsze może prowadzić do dziwnych rzeczy
– To jest finał, jednak różnica między finałem Ligi Mistrzów jest taka, że mamy już nowy sezon i gramy przeciwko innemu rywalowi. Myślę, że Chelsea bardzo się zmieniła – mają nowego trenera i odszedł od nich Eden Hazard.
- Źródło: Uefa.com
Romano: Granit Xhaka może trafić do Chelsea!
27.06.2026 19:23
MŚ 2026. Panama - Anglia: gdzie oglądać mecz? Transmisja TV i online (27.06.2026)
27.06.2026 10:35
MŚ 2026. Jordania - Argentyna: gdzie oglądać? Transmisja TV, stream online (28.06.2026)
27.06.2026 09:54
Kolumbia - Portugalia: gdzie oglądać? Transmisja TV i online z meczu MŚ 2026 (28.06.2026)
27.06.2026 09:11
BBC: Reece James doznał drobnego urazu mięśniowego
26.06.2026 16:57
The Telegraph: Lacroix przyjdzie w miejsce Chalobaha?
26.06.2026 13:06
OFICJALNIE: Velocity Black nowym partnerem Chelsea
26.06.2026 12:49
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.
Mnie też to dziwi, ale widzę, że tutaj to standard. Pojedyncze komentarze co kilka dni.
Niestety, nie wszystko zależy od nas. My robimy wszystko, byście Wy, nasi fani, mieli co komentować. Reszta zależy od Was samych. ?
Dosyć dziwne, bo to chyba największy portal nt Chelsea w Polsce
Tak się zastanawiam czemu nikt nie udziela się w tych komentarzach? Wchodziłem na np. Red Devils pl lub Kanonierzy i tam zawsze jest jakaś dyskusja. :/