Gallagher: Lampard to mój idol

Autor: Piotr Różalski Dodano: 11.07.2019 11:57 / Ostatnia aktualizacja: 11.07.2019 11:59

Conor Gallagher, jeden z młodych zawodnikow z dobrymi recenzjami za grę we wczorajszym meczu sparingowym, był zachwycony z otrzymanej szansy na pokazanie swojej wartości od swojego idola, Franka Lamparda.

 

Zawodnik akademii Chelsea miał okazję po raz pierwszy spróbować się w takim teście w ramach przygotowań do sezonu. Dla pomocnika wynik odniesiony w Dublinie nie ma większego znaczenia.

 

– Cieszyłem się tym meczem, był naprawdę dobry. Fajnie było powrócić do drużyny, by zagrać w odpowiednim spotkaniu – powiedział Gallagher.

 

– Naszym głównym celem jest uzyskanie jak najlepszej formy kondycyjnej. W przygotowaniach do sezonu właśnie chodzi o to, a nie o odnoszone wyniki, nawet jeśli powinniśmy wygrać mecz.

 

– Zgoda, to nie był nasz najlepszy występ i nie wszystko się zgrywało jak należy, ale głównym celem jest powrót do jak najlepszej sprawności kondycyjnej. Nasz rywal znajduje się w rytmie meczowym, rozegrali w swojej lidze pół sezonu, dlatego to było trudne spotkanie z solidnym rywalem.

 

Conor nie ukrywał także, że zawsze marzył, by pracować w drużynie z Frankiem Lampardem.

 

– To świetna sprawa móc grać w zespole prowadzonym przez mojego starego idola. W czasie mojego rozwoju był dla mnie wzorem do naśladowania i cieszę się, że jest tutaj trenerem.

 

– Nie mogę wciąż uwierzyć, że sprawy przybrały tak żywiołowy obrót. Zdobycie nagrody za najlepszego piłkarza akademii oraz możliwość podróży do Baku z drużyną to dla mnie niesamowite przeżycie.

 

– Naprawdę cieszę się, że jestem częścią tej drużyny. Dalej chcę kontynuować tutaj swoją ciężką pracę – zakończył 19-latek.

Źródło: Chelsea FC

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Live Chat

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close