Piłkarze z akademii skorzystają na przyjściu Lamparda

Autor: Sebastian Romanowski Dodano: 26.06.2019 13:24 / Ostatnia aktualizacja: 26.06.2019 13:24

Zatrudnienie Franka Lamparda na stanowisko menadżera Chelsea może sprawić, że wielu młodych zawodników zwiąże się z klubem z zachodniej części Londynu na dłużej.

 

"London Evening Standard" podaje, że przyjście Lamparda do Chelsea, a także Jody'ego Morrisa, który jest asystentem Anglika, będzie miało znaczący wpływ na utrzymanie najbardziej utalentowanych zawodników akademii. W niektórych przypadkach, będzie się to wiązało z przedłużeniem przez nich umów.

 

W zeszłym miesiącu pojawiła się informacja, że nastąpił przełom w negocjacjach z Callumem Hudson-Odoiem, który może podpisać pięcioletnią umowę z klubem. Jednym z kluczowych czynników, które mają przekonać młodego Anglika ma być długoterminowa perspektywa regularnych występów w pierwszym zespole. Pojawiają się optymistyczne informacje, że Lampard może mu to zapewnić.

 

Obrońca Andreas Christensen miał wątpliwości co do pozostania w Chelsea, ale teraz jest gotowy do rywalizacji o miejsce w składzie. Chelsea chętnie zaoferuje nowe umowy takim zawodnikom jak Ruben Loftus-Cheek, Reece James i Mason Mount. Dzięki przyjściu Franka Lamparda, negocjacje z młodymi zawodnikami mają być znacznie usprawnione.

Źródło: Evening Standard

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close