Sarri wprowadza swoje zasady

Autor: Dawid Mozol Dodano: 15.08.2018 11:47 / Ostatnia aktualizacja: 16.08.2018 19:53

Jak informuje The Telegraph, Maurizio Sarri postanowił pozbyć się zasad panujących w Chelsea za czasów Antonio Conte i wprowadza swoje, mniej rygorystyczne metody pracy.

 

Były trener Napoli odcina się od reżimu Antonio, po to, by w zespole panowała luźniejsza atmosfera. Podczas, gdy trenerem był jeszcze Conte, piłkarze musieli m.in.: ściśle trzymać się ustalonej diety, a także przebywać w hotelu Chelsea Harbour noc przed każdym domowym meczem. Trener The Blues pozbywa się tych reguł, które nie były zbyt lubiane wśród zawodników.

 

Sarri miał już zarządzić, by piłkarze mieli zagwarantowany większy wybór posiłków w ośrodku treningowym. Według Włocha, metody stosowane przez jego poprzednika były zbyt surowe, dlatego nie ma zamiaru ich stosować. Pomimo faktu, że pracuje tutaj od niedawna, już próbuje wprowadzać swoją filozofię prowadzenia drużyny w życie.

Źródło: The Telegraph

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close