
Harris: Kibice Chelsea mogą się zniecierpliwić
Dodano: 19.06.2019 12:20 / Ostatnia aktualizacja: 19.06.2019 12:20Były gracz Chelsea i reprezentacji Anglii Ron Harris uważa, że kibice Chelsea mogą szybko stracić cierpliwość do Franka Lamparda, jeżeli nie będzie on odnosił oczekiwanych wyników w Chelsea.
– W Chelsea było już wielu znakomitych trenerów, ale i tak większość z nich trenowało tam przez maksymalnie dwa lata. Jeśli Frank zdecydowałby się przejść do Chelsea, kilka rzeczy na pewno by się zmieniło i jestem pewny, że daliby mu odpowiednio dużo czasu na pokierowanie tej drużyny, zwłaszcza jeśli zakaz transferowy wejdzie w życie. Pytanie brzmi, czy fani Chelsea byliby zadowoleni, jeśliby Frankowi zajęłoby dwa lub trzy lata udoskonalenie młodzieży i wprowadzenie ich do pierwszej drużyny krok po kroku.
– Bez urazy dla zawodników będących na wypożyczeniu, ale trzeba sobie szczerze powiedzieć, że istnieje ogromna różnica pomiędzy graniem w niższych ligach, a koniecznością przejścia do gry w Premier League. Mimo, że niektórzy chłopcy bardzo dobrze sobie poradzili grając na wypożyczeniu w Derby, sądzę, że to jest inna gra w piłkę. Nie chcę krytykować innych lig, ale drużyny grające w Premier League to zupełnie inny poziom. Czasem kibice mogą się bardzo zniecierpliwić.
- Źródło: Love Sport Radio
Najnowsze atykuły

Maresca: Nie robiliśmy żadnych testów przedsezonowych czy czegoś takiego
17.08.2025 08:15
Gdzie oglądać mecz Chelsea - Crystal Palace? Transmisja TV i online za darmo (17.08.2025)
17.08.2025 06:24
The Times: Tosin Adarabioyo doznał urazu i nie zagra z Crystal Palace
16.08.2025 18:54
Delap: Trzeba mieć głęboki skład, jeśli chcesz walczyć o trofea
16.08.2025 14:47
BBC: Chelsea odrzuciła ofertę Borussii za Chukwuemekę
15.08.2025 20:55
The Athletic: Bayern prowadzi rozmowy z Chelsea ws. Christophera Nkunku
15.08.2025 19:23
Romano: Chelsea bliska porozumienia z Manchesterem United ws. Alejandro Garnacho!
15.08.2025 09:19
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.