Mancini: Gra w Chelsea pomogła Jorginho stać się jeszcze lepszym zawodnikiem

Autor: Bartosz Kąkolewski Dodano: 10.06.2019 18:13 / Ostatnia aktualizacja: 10.06.2019 18:13

Zdaniem trenera reprezentacji Włoch Roberto Manciniego, Jorginho znacznie poprawił swoją grę, przez zdobyte doświadczenie grając na boiskach Premier League. Mancini wypowiedział się na temat Jorginho i reprezentacji Włoch na konferencji prasowej, po meczu przeciwko Grecji.

 

– Bardzo dobrze zagraliśmy w pierwszej połowie tego spotkania i nie pozwoliliśmy Grecji na zrobienie czegokolwiek. Jednym z powodów, dlaczego tracimy tak mało bramek jest to, że nasi pomocnicy dobrze operują piłką i zawsze ustawiają się na dobrych pozycjach. Nasi napastnicy również grają agresywnie i nie pozwalają przeciwnikom złapać swój rytm gry.

 

– Jorginho już w Napoli grał bardzo dobrze, ale być może gra w Premier League dała mu więcej doświadczenia, jeśli chodzi o wyższe tempo gry i o arbitrów, którzy pozwalają na więcej niż w innych ligach.

 

– Grecja to zespół, który umie bardzo dobrze podawać piłkę, jednakże stworzyliśmy im wiele problemów i nie byli w stanie grać swojej piłki.

Źródło: Football Italia

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Live Chat

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close