Xhaka: Musimy wygrać Ligę Europy!
Dodano: 28.05.2019 08:43 / Ostatnia aktualizacja: 28.05.2019 08:43Pomocnik Arsenalu, Granit Xhaka, oświadczył, że Kanonierzy nie mogą pozwolić sobie na brak gry w Lidze Mistrzów przez trzy sezony z rzędu.
Ekipa z północnej części Londynu będzie miała ostatnią szansę na zakwalifikowanie się do przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów. Na jej drodze stanie jednak drużyna prowadzona przez Maurizio Sarriego.
– Musimy grać w Lidze Mistrzów. Nie było nas tam przez dwa lata i musimy zakwalifikować się na przyszły sezon. Wszyscy w klubie chcą rywalizować z najlepszymi drużynami w Europie, a najlepsze drużyny są w Lidze Mistrzów.
– Mieliśmy dobry sezon, ale w ostatnich pięciu meczach ligowych popełniliśmy kilka błędów. Jeśli jesteśmy w finale Ligi Europy, przez który możemy dostać się do Ligi Mistrzów, to chcemy to zrobić!
- Źródło: GOAL
Romano: Granit Xhaka może trafić do Chelsea!
27.06.2026 19:23
MŚ 2026. Panama - Anglia: gdzie oglądać mecz? Transmisja TV i online (27.06.2026)
27.06.2026 10:35
MŚ 2026. Jordania - Argentyna: gdzie oglądać? Transmisja TV, stream online (28.06.2026)
27.06.2026 09:54
Kolumbia - Portugalia: gdzie oglądać? Transmisja TV i online z meczu MŚ 2026 (28.06.2026)
27.06.2026 09:11
BBC: Reece James doznał drobnego urazu mięśniowego
26.06.2026 16:57
The Telegraph: Lacroix przyjdzie w miejsce Chalobaha?
26.06.2026 13:06
OFICJALNIE: Velocity Black nowym partnerem Chelsea
26.06.2026 12:49
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.