Kontuzja wykluczy Rubena Loftus-Cheeka na kilka miesięcy?

Autor: Sebastian Romanowski Dodano: 16.05.2019 12:27 / Ostatnia aktualizacja: 16.05.2019 12:27

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że podczas dzisiejszego pojedynku Chelsea w USA, Ruben Loftus-Cheek zerwał ścięgno Achillesa, co może go wykluczyć z gry nawet na kilka miesięcy.

 

Podczas drugiej połowy meczu przeciwko New England Revolution, 23-latek niefortunnie upadł na murawę i skręcił kostkę w taki sposób, że nie był w stanie stanąć na nogę. Młody Anglik zszedł z boiska z pomocą dwóch członków sztabu szkoleniowego Chelsea.

 

W Internecie pojawiły się także zdjęcia oraz filmiki, jak Ruben opuszcza stadion Gillette o kulach, co nie napawa optymizmem. Maurizio Sarri nie rozmawiał po spotkaniu z dziennikarzami, jednak Marcos Alonso dostarczył trochę informacji.

 

– Szczerze mówiąc, nie wygląda to zbyt dobrze. Myślę, że może to być uraz ścięgna Achillesa. Jesteśmy bardzo smutni z tego powodu. To było bardzo, bardzo ważne, aby nie doznać kontuzji w tego rodzaju spotkaniu. Mam nadzieję, że nie będzie tak źle.

 

Według informacji "Evening Standard", Loftus-Cheek ma przejść kolejne badania po powrocie do Londynu, a ze stadionu na lotnisko udał się samochodem, a nie jak reszta zespołu, autobusem.

Źródło: Evening Standard

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close