PL2: Chelsea pokonuje Brighton 2:1

Autor: Dawid Mozol Dodano: 04.05.2019 11:35 / Ostatnia aktualizacja: 04.05.2019 11:35

Rezerwy Chelsea pokonały Brighton 2:1 w ostatnim spotkaniu w ramach rozgrywek Premier League 2. Bramki dla "The Blues" zdobywali Richard Nartey oraz Ben Hall z Brighton, który zaliczył trafienie samobójcze.

Strzelanie w 23. minucie spotkania rozpoczął Nartey, który po podaniu Gilmoura umieścił piłkę w siatce golkipera gospodarzy. Na odpowiedź Brighton nie trzeba było długo czekać, gdyż już w 26. minucie wyrównał Longman. Kiedy wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się remisem, w 43. minucie pechowo interweniował Hall i pokonał własnego bramkarza. Druga połowa zakończyła się bezbramkowym remisem i to Chelsea mogła cieszyć się ze zwycięstwa w ostatnim meczu sezonu.

Brighton U23 – Chelsea U23 1:2

Chelsea U23: Cumming, Lamptey (85' Colley), Nartey, Guehi, Castillo, Uwakwe, McCormick (67' Anjorin), Gilmour, Johnson (67' Lavinier), Brown, Redan

Brighton U23: Sanchez, Davies, Cochrane, Sanders, Hall, O'Hora, Ahannach, Molumby, Gyokeres, Davies (77' Cashman), Longman (73' Radulović)

Źródło: chelseafc.com