Kante: Musimy poradzić sobie z problemami w drugich połowach, by zakończyć sezon z triumfem w Lidze Europy

Autor: Maciej Dreśliński Dodano: 20.04.2019 14:38 / Ostatnia aktualizacja: 20.04.2019 14:38

N'golo Kante przyznaje, że Chelsea musi poradzić sobie z problemami z koncentracją w drugich połowach, ale dodaje, że sezon jeszcze może być piękny, jeśli zakończy się zwycięstwem w Lidze Europy.

Chelsea awansowała do półfinału LE po zwycięstwie 5:3 w dwumeczu ze Slavią. Postawa The Blues przypominała tą z przegranych meczów z Evertonem i Liverpoolem. Chelsea w pierwszej połowie z czeską drużyną dominowała, ale w drugiej straciła dwa gole, co skutkowało nerwową końcówką. W półfinale podopieczni Maurizio Sarriego zmierzą się z Eintrachtem Frankfurt. Włoski szkoleniowiec przyznał po wygranej zapewniającej półfinał, że jego drużyna ma duży problem ze swoją mentalnością w drugich połowach.

Francuski pomocnik dodał, że wygrana w Lidze Europy, która zagwarantowałaby Chelsea udział w przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów zapewni, że ten sezon zakończy się pięknie.

Źródło: standard