Goal: Chelsea rozmawiała z Lille w sprawie Luisa Camposa

Autor: Jakub Karpiński Dodano: 06.04.2019 02:13 / Ostatnia aktualizacja: 06.04.2019 02:13

Portugalski działacz sportowy Luis Campos stał się kandydatem Chelsea na nowego dyrektora sportowego klubu. Przedstawiciele The Blues, a także ci AS Roma skontaktowali się w jego sprawie z jego obecnym klubem, Lille OSC.

 

Jak podaje Goal, zarząd Lille wycenił rozwiązanie kontraktu i zwolnienie Portugalczyka z obowiązków na 2,6 miliona funtów. Cena ta ma obowiązywać obydwa zaufane kluby.

 

The Blues pozostają bez nikogo na stanowisku dyrektora sportowego bądź technicznego od odejścia z klubu do AS Monaco Michaela Emenalo, a miało to miejsce już półtora roku temu.

 

Od wtedy zwiększyły się kompetencje Mariny Granowskajej, ale Rosjanka ma za dużo obowiązków i klub rozważał zatrudnienie kogoś, kto przejmie ich część.

 

Wcześniej rozważano zatrudnienie na pozycję dyrektora sportowego byłego piłkarza Chelsea Juliano Bellettiego, ale rozmowy w tej sprawie zakończyły się fiaskiem.

 

Ktokolwiek nie zostanie nowym dyrektorem sportowym Chelsea, będzie miał za zadanie przeprowadzenie procesu uszczuplenia grupy piłkarzy wypożyczonych aby dostosować się do nowych zasad FIFA. Co więcej, klub ze Stamford Bridge wciąż czeka na zakończenie procesu odnośnie apelacji od wyroku nakładającego zakaz rejestrowania piłkarzy przez dwa okna transferowe.

 

Z AS Roma odszedł ostatnio Monchi, który wrócił do Sevilli i ponownie został jej dyrektorem sportowy. Rzymianie są rywalami Chelsea w walce o Luisa Camposa.

Źródło: Goal.com

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close