Willian: Mam nadzieję, że Eden z nami zostanie

Autor: Bartosz Kąkolewski Dodano: 13.03.2019 23:22 / Ostatnia aktualizacja: 14.03.2019 06:00

Willian odpowiedział na pytania dziennikarzy podczas konferencji prasowej poprzedzający rewanżowy mecz Dynamo Kijów – Chelsea.

 

Jak oceniasz stan murawy?

 

– Zrobiliśmy tam jeden trening. Murawa nie jest zbyt dobra, ale nie myślimy o tym. Jutro musimy zagrać i spróbować wygrać to spotkanie. Murawa nie będzie sprzyjać obu zespołom. Ciężko będzie jednak zagrać nasz futbol.

 

Czy murawa może spowodować kontuzje w obydwu drużynach?

 

– Mimo że, czasami łapiemy kontuzje, musimy na siebie uważać, żeby wygrać to spotkanie.

 

Powiedz coś więcej o murawie?

 

– Murawa nie jest w dobrym stanie, ale musimy się do niej przyzwyczaić. Dzisiejszy trening był dobry. Jutrzejsze spotkanie jest dla nas bardzo ważne.

 

Obawiacie się, że przeciwnicy mogą odrobić straty?

 

– Mam nadzieję, że nie. Wiemy, że czeka nas ciężkie spotkanie. Jeżeli nie będziemy jutro skoncentrowani, to możemy mieć kłopoty. Musimy mieć tak samo silną mentalność, jak w pierwszym meczu.

 

Co powiesz o krytyce Jorginho?

 

– Myślę, że to nie jest sprawiedliwe ze strony kibiców. Nie chcę o tym mówić o tej sytuacji, ale muszę przyznać, że nie czujemy się z tym dobrze. Potrzebujemy wsparcia ze strony kibiców od początku do końca spotkania. Jorginho to bardzo ważny gracz w naszej drużynie, znamy jego zalety.

 

Lubisz strzelać rzuty wolne przeciwko Dynamo.

 

– To moje zadanie, aby strzelać gole i pomagać drużynie w wygrywaniu meczów. Liczę, że uda mi się strzelić jutro kolejną bramkę.

 

Obawiasz się, że Hazard może opuścić Chelsea?

 

– To bardzo ciężkie pytanie. Mam nadzieję, że z nami zostanie, ale w futbolu nic nie wiadomo. To fantastyczny zawodnik, jeden z najlepszych graczy na świecie. Jest jednym z najlepszych graczy z jakimi grałem, to mój przyjaciel. Liczę, że zostanie z nami.

 

Czy Eden jest rozproszony tym wszystkim?

 

– Eden cały czas jest skoncentrowany na Chelsea. Chce tutaj grac i pomóc nam wygrywać spotkania. Nigdy nic nie wspominał o Realu Madryt. On chce nadal grać w Chelsea.

Źródło: football.london
Gadżety Chelsea

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Live Chat

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close