Owen: Wolves są groźni w meczach z faworytami

Autor: Daniel Chowaniak Dodano: 09.03.2019 15:03 / Ostatnia aktualizacja: 09.03.2019 15:03

Według Michaela Owena, Chelsea poradzi sobie w jutrzejszym meczu z Wolves, ale rywale mogą sprawić im kłopoty, ponieważ dobrze spisują się w pojedynkach z mocnymi zespołami. 

 

W grudniowym meczu na Molineux Stadium, podopieczni Maurizio Sarriego prowadzili 1:0, by ostatecznie przegrać 1:2. Owen podkreśla, że "Wilki" nie dały się pokonać Tottenhamowi, Manchesterowi United czy Arsenalowi, więc Chelsea może czekać ciężka przeprawa. 

 

– Wolves zdobyli już punkt na Old Trafford i Emirates. Wygrali również w tym sezonie na Wembley. Jednak, co zaskakujące przegrali w ostatnim meczu ligowym z Huddersfield. 

 

– W grudniu odwrócili wynik i wygrali na Molineux. Chcą zostać pierwszą, nowo awansowaną, która pokona 2 razy Chelsea od czasu Charlton, w kampanii 2000/2001. 

 

– "The Blues" wygrali kilka ostatnich ligowych spotkań u siebie. Myślę, że zrobią wystarczająco dużo, aby znaleźć się w TOP 4 na koniec sezonu. 

 

Typ Michaela Owena: 1:0 dla Chelsea. 

Źródło: metro.co.uk

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Live Chat

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close