Premier League 2: Tottenham - Chelsea 1:1

Autor: Dodano: 02.03.2019 09:59 / Ostatnia aktualizacja: 02.03.2019 09:59

Podopieczni Joe Edwardsa we wczorajszy wieczór zremisowali 1:1 na wyjeździe w 18. kolejce rozgrywek Premier League 2 z Tottenhamem i dalej pozostają na 6. miejscu w lidze.

Mecz bardzo dobrze rozpoczął się dla gospodarzy, którzy już w 17 minucie gry objęli prowadzenie po samobójczym trafieniu kapitana "The Blues", Richarda Narteya. Do remisu tuż przed końcem pierwszej połowy doprowadził Billy Gilmour, który pewnie wykorzystał rzut karny.

Chwilę wcześniej drugą żółtą kartkę a w konsekwencji czerwoną obejrzał zawodnik Tottenhamu, Japhet Tanganga przez co jego drużyna musiała radzić sobie w drugiej połowie w osłabieniu. Mimo tego w drugiej odsłonie spotkania nie obejrzeliśmy już bramek i wynik 1:1 pozostał bez zmian.

W kolejnym spotkaniu ligowym kadra Chelsea do lat 23 zmierzy się w piątek 8 marca z drugą drużyną Manchesteru City, która obecnie zajmuje 8. pozycję w stawce z 21 punktami na koncie.

Tottenham U-23 - Chelsea U-23 1:1

(Nartey {samobój} 17' - Gilmour 43')

Skład Chelsea U-23: Cumming - Ampadu, Nartey, Guehi - Castillo, Uwakwe (Colley 89'), Gilmour, Gallagher, Maatsen (McCormick 60') - Taylor-Crossdale, Redan (McEachran 75').

Niewykorzystane zmiany: Ziger.

Źródło: chelseafc.com