BBC: Josh Acheampong kolejnym "nietykalnym"
Dodano: 03.06.2026 16:32 / Ostatnia aktualizacja: 03.06.2026 16:32Chelsea nie zamierza sprzedać Josha Acheamponga w letnim oknie transferowym. Klub odrzucił już wiele ofert za swojego wychowanka.
20-latek jest uważany za "nietykalnego" i stawia się go obok takich piłkarzy jak João Pedro, Cole Palmer czy Moisés Caicedo, choć w minionym sezonie wystąpił jedynie w 17 meczach Premier League, przy czym w dziewięciu z nich wchodził na boisko z ławki rezerwowych.
Nie jest jasne, czy sam zawodnik chce kontynuować karierę na Stamford Bridge. Jego kontrakt jest ważny do 2029 r. Anglik nie otrzymał jasnego zapewnienia o tym, że w kolejnym sezonie będzie mógł liczyć na częstszą grę w pierwszym składzie, klub nie poinformował go o planach dotyczących dalszego rozwoju.
Josh Acheampong może być sfrustrowany brakiem regularnej gry w pierwszym składzie, tym bardziej, że interesuje się nim wiele angielskich i zagranicznych klubów. Obserwują go m.in. Arsenal, Newcastle i Cyrstal Palace, zaś rok temu sprowadzenie go rozważało Bournemouth.
- Źródło: BBC
Romano: Marc Cucurella zostanie piłkarzem Realu Madryt!
14.06.2026 18:01
Cucurella: Xabi Alonso wzbudził moje zaufanie
14.06.2026 17:24
MŚ 2026. Wybrzeże Kości Słoniowej - Ekwador gdzie oglądać? Transmisja TV, stream online (15.06.2026)
14.06.2026 10:12
BBC: Chelsea planuje istotne zmiany na pozycji bramkarza
14.06.2026 08:16
MŚ 2026. Holandia - Japonia gdzie oglądać? Mecz na żywo w TV i online (14.06.2026)
14.06.2026 07:44
MŚ 2026. Brazylia - Maroko gdzie oglądać? Stream online, transmisja TV (14.06.2026)
13.06.2026 09:11
Daily Mail: Coraz więcej klubów obserwuje Tyrique'a George'a
12.06.2026 20:07
Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.
Zaraz tam nietykalny to za mocno powiedziane chcą mu dać szansę niech zagra parę meczy to zobaczymy jak wypadnie i wtedy zobaczymy czy zostaje czy na odszczal
Dobry wybór. Zobaczymy, czy się rozwinie.
KTBFFH
Bardzo dobrze. Mamy jedną z najlepszych akademii więc trzeba korzystać z tego a nie kupowanie we Francji czy innej lidze młodzika za 50 milionów .
no i dobrze, niech Xabi kombinuje z nim, lepiej z nim niż znowu ma dostać jakiegoś półmózga z francji czy innego zadupia od naszych pseudo dyrektorów sportowych.