U-18 Premier League: Chelsea 6:0 Swansea

Autor: Dodano: 24.02.2019 09:44 / Ostatnia aktualizacja: 24.02.2019 12:38

Wczoraj kadra „The Blues" do lat 18 podejmowała w Cobham rówieśników ze Swansea w ramach 14. kolejki rozgrywek U-18 Premier League. Podopieczni Andy'ego Myersa nie dali szans swoim przeciwnikom pewnie wygrywając 6:0.

Wszystko zaczęło się w 20 minucie spotkania, gdy George Nunn pewnie pokonał bramkarza gości i dał prowadzenie swojej drużynie. 11 minut później wynik podwyższył Thierno Ballo i tym samym Chelsea U-18 do przerwy wygrywała 2:0.

Zaledwie 3 minuty po rozpoczęciu drugiej połowy bramkę na 3:0 dla gospodarzy zdobył Pierre Ekwach Elimby, który 5 minut później dostał czerwoną kartkę i jego koledzy musieli grać w osłabieniu. Gra w 10. nie przeszkodziła jednak młodzieży Chelsea w dalszym strzelaniu goli, w 60 minucie po samobójczym trafieniu zawodnika Swansea, „The Blues" prowadzili już 4:0. Gola na 5:0 zdobył George Nunn, a wynik spotkania ustalił Armando Broja.

Pod koniec meczu czerwoną kartkę otrzymał Clinton Mola oraz piłkarz gości, Jake Thomas.

W następnym meczu ligowym George Nunn i spółka zmierzą się 2 marca z rówieśnikami z Aston Villi.

Chelsea U-18 - Swansea U-18 6:0 (Nunn 20', 65', Ballo 31', Ekwah Elimby 48', samobój 60', Broja 79')

Skład Chelsea U-18: Ziger - Simeu, McClelland, Ekwah Elimby - Lavinier, Bate (Russell 67'), Mola (kapitan), Lawrence - Ballo (Lewis 83'), Peart-Harris - Nunn (Broja 73').

Niewykorzystane zmiany: Tié, Aina.

Źródło: chelseafc.com