Najnowsze artykuły
BBC: Rozterki Malo Gusto. Francuz rozważa odejście z Chelsea
24.06.2026 16:56
Raport z mundialu – 2. kolejka fazy grupowej
24.06.2026 15:38
Q&A Mamadou Sarra o Mistrzostwach Świata
24.06.2026 14:25
Szkocja - Brazylia: gdzie oglądać mecz MŚ 2026? Transmisja TV i online (25.06.2026)
24.06.2026 10:49
Carragher: Tuchel szybko pożałuje braku Palmera w kadrze
24.06.2026 10:15
The Athletic: Chelsea stoczy bój z Interem Mediolan o Marco Palestrę
23.06.2026 19:58
James: Wszyscy mi mówią, że Alonso jest niesamowitym menedżerem
23.06.2026 17:26

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.
Dziwne. Jak mamy wygrać mając tylko 2 ofensywnych graczy w składzie???
KTBFFH
3 obrońców - nie wiem czy to dobry pomysł
W końcu zobaczymy Delapa razem z JP w ataku. Może razem coś zgotują konkretnego.
jeżeli chelsea ma odrobić wynik i przejść do finału uważam że powinni w wejściowej 11 grać estevao oraz palmer ale może trener ma inny pomysł na mecz myślę że 1 połowa może być chaotyczna i znowu w 2 połowie zaczniemy grać obym się mylił bo w meczu z west hamem tej pierwszej połowy po prostu nie dało się oglądać mamy szansę na odrobienie wyniku i może awans po karnych chciałbym zobaczyć w tym meczu zmarnowaną 100% sytuację madueke lub havertza i gol joao pedro żeby utrzymał swoją formę strzelecką
Wydaje się defensywnie, a wynik mamy gonić
Wychodzi na to, że formacja 3-5-2. Tylko pytanie co Jamesem