Fot. własne

Skrót: Chelsea FC 3:2 West Ham United FC

Autor: Mateusz Ługowski Dodano: 01.02.2026 07:58 / Ostatnia aktualizacja: 01.02.2026 07:58

Niesamowitą huśtawkę nastrojów zaserwowali swoim kibicom piłkarze Chelsea w sobotni wieczór. Po pełnym emocji spotkaniu The Blues pokonali West Ham 3:2.

W pierwszej połowie gra Niebieskich była daleka od ideału, by nie powiedzieć słaba. Już w siódmej minucie Młoty wyszły na prowadzenie po trafieniu Jarroda Bowena, a 10 minut przed przerwą prowadzenie podwyższył Crysencio Summerville. Przez całą pierwszą część gry The Blues nie stworzyli sobie żadnej dogodnej sytuacji bramkowej.

Po zmianie stron obraz gry zaczął się zmieniać. Chelsea zaczęła grać lepiej, szybciej i popełniała mniej błędów. W 57. minucie gola kontaktowego strzelił wprowadzony w przerwie João Pedro. Podopieczni Liama Roseniora naciskali i w 70. minucie do wyrównania doprowadził, także wprowadzony w przerwie, Marc Cucurella. Do ostatnich minut wynik był sprawą otwartą, a w doliczonym czasie gry gola na wagę zwycięstwa strzelił Enzo Fernández. Argentyńczyk w odpowiednim tempie wbiegł w pole karne i po dograniu od João Pedro pewnym uderzeniem pokonał bramkarza.

Chelsea FC 3:2 West Ham United FC – skrót:

 


Źródło: Canal+ SPORT

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować lub zarejestrować, jeśli wciąż nie posiadasz u nas konta.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

close